GÜNEŞ VİOL

Firmamızın temelleri 2004 yılında, Denizli’de atılmıştır. 300 m² üretim sahasında faaliyetlerine başlayan kuruluş kısa zamanda sektördeki gelişmeler ve ihtiyaçları iyi okuyarak pozitif bir büyüme ivmesi yakalamıştır.

Önce müşteri memnuniyeti ve üstün ürün kalitesi ilkelerini benimseyerek geçen 4 sene içerisinde kadrosunu sektörde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetim ve teknik ekip kadrosu ile güçlendirmiş olan Güneş Viol, 2008 yılında şu an ki üretim tesisine geçerek önemli bir atılım gerçekleştirmiştir.

Özellikle 2008 yılından itibaren bünyesinde gerçekleştirmiş olduğu AR-GE, tasarım ve imalat faaliyetleri ile tamamı yerli olarak makine ve kalıplarını üretmeye başlamış, Türkiye’de sektöründe farkını ortaya koymuştur.

Bugün Güneş Viol, çözüm ortaklarına 10.000 m² kapalı ve 17.000 m² açık olmak üzere toplamda 27.000 m²’lik bir alanda 100’e yakın uzman personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Günlük viol üretim kapasitesi 1.000.000 adetten fazladır.

Kendi sektöründe Türkiye’de ilk sıralarda yer alan Güneş Viol, yenilikleri takip ederek sürdürdüğü üretim prosesini, son teknoloji ekipmanlar ile devamlı olarak buluşturarak standartlara uygun, çeşitliliği ön planda tutan, kaliteli ve ekonomik ürünler üretebilmeyi gelenek haline getirmiştir.

Türkiye’nin her bölgesine viol tedarikini kusursuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilen Güneş Viol ayrıca Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu pazarına gerçekleştirdiği ihracatlar ile global anlamda da büyümesini sürdürmektedir.

Kuruluş sonraki adımlarda global manada sektöründe söz sahibi olmayı hedeflemekte ve çalışmalarını bu plan doğrultusunda sürdürmektedir.

Doğa dostu üretim anlayışı ile üretim yapan Güneş Viol, %100 geri dönüştürülebilir gazete kağıtları ve oluklu mukavvaları ham madde olarak kullanarak ürünlerini üretmektedir. Bu nedenle doğayı koruma açısından üstlenmiş olduğu görevi de tam manası ile yerine getirmektedir.

Güneş Viol kendi makinelerini ve kalıplarını kendi bünyesinde üretmesinden dolayı, kapasitesini ve ürün çeşitliliğini sektörden gelen taleplere uygun olarak arttırmakta ve hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.